Remonty mieszkań, dekoracja wnętrz Warszawa.
06 maja 2023

Kupno mieszkania do remontu - podstawy.

Kupno mieszkania do remontu - podstawy

Kupno mieszkania do remontu - podstawy


 

Przeglądając oferty lokali na sprzedaż, możemy zauważyć że im wyższy standard, tym wyższa cena. Mieszkanie do generalnego remontu są znacznie tańsze. W wielu przypadkach to tylko pozorna oszczędność, ostatecznie znaczna część kapitału trzeba będzie przeznaczyć na poczet remontu.

Jest to jednak szansa gdyż decydując się na inwestycję tego typu, możemy wszystko dostosować do indywidualnych oczekiwań, a tym samym - nie musimy iść przy tym na żadne kompromisy (pod warunkiem odpowiedniej zasobności portfela).

 

W przypadku mieszkań o wyższym standardzie jest inaczej, wyższa cena zapewnia wyższą jakość na starcie, jednak - o ile obecne wykończenie nie trafia w pełni w nasze gusta - będziemy musieli podjąć decyzję, czy warto rozpoczynać remont mieszkania, aby wprowadzić pewne poprawki..

 

 

Ostatnie wpisy

Zamów usługę

W czym możemy Ci pomóc .

W naszej ofercie masz wszystko w zasięgu ręki między innymi remonty mieszkań z rynku wtórnego, kompleksowe wykończeniem wnętrz, odświeżanie mieszkań, wykończenie wnętrz pod wynajem, dekoracja wnętrz, sprzątanie mieszkań po remontach, naprawy, wynajem mieszkania, obsługa wynajętego mieszkania i wiele innych ... dowiedz się więcej

ANNDAR Kompleksowa Obsługa Nieruchomości
Facebook

Remonty mieszkań, dekoracja wnętrz , usługi elektryczne, naprawa wanien z hydro masażem, montaż kabin, sprzątanie po remontach , wiele innych  Sprawdź 

tel. 725 031 114 

email: biurowarszawa@onet.pl 

Remonty mieszkań, dekoracja wnętrz

Remonty mieszkań, dekoracje wnętrz

Warszawa

Pozostałe usługi